Kitaplık

Kitap ve dergilerinizi saklayabileceğiniz, çeşitli süs eşyaları ile renklendirebileceğiniz kitaplıklar, her ne kadar daha çok işlevsellikleri ile ön plana çıksalar da, doğru seçildiklerinde ev ve ofislerin dekorasyonunun da oldukça önemli parçaları olabilirler. Ron’un fonksiyonel ve modern tasarımları ile öne çıkan kitaplık modelleri, kitap ve dergilerinizi saklamayı daha önce hiç olmadığı kadar kolay ve şık bir hale getirecek.

Kitaplık kategorinde bulabileceğiniz ürünler, farklı zevklere ve kullanım şekillerine hitap edecek şekilde tasarlanmıştır. Siz de, hepsi Ronteam’in yetenekli tasarımcıları tarafından şık ve modern evler için tasarlanan kitaplık çeşitleri arasından eviniz için en uygun olanını seçebilirsiniz. Kategoride öne çıkan ürünler modern görünümüyle Ghost metal raf kitaplık, kaydırabilir bölmeleri ile Deep ahşap kitaplık ve klasik görünümüyle Box kitaplık. Hem ihtiyaçlarınızı karşılayacak, hem de yaşam alanınızın görünümüne katkı sağlayacak kitaplıkları Ronline İnternet mağazasından haftanın her günü, günün her saati hızlı, pratik ve güvenli bir şekilde sipariş verebilir, indirimler ve Türkiye’nin her yerine ücretsiz kargo gibi olanaklardan yararlanabilirsiniz.

Ürün istek listesine eklendi
Ürün karşılaştırmak için eklendi.

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.