Dolap & Konsol

Farklı odalar ile uyumlu olacak şekilde farklı tasarım ve ölçülerde gelen dolap ve konsollar; özellikle yatak odası ve oturma odalarında bir yandan ihtiyaçlarınıza cevap verirken, diğer yandan da dekorasyona katkıda bulunan, uzun yıllar boyunca kullanılabilecek parçalardır. Ronteam’in yenilikçi tasarımlarıyla sizlere sunulan kaliteli ve kullanışlı ahşap dolap ve konsol modelleri ile,siz de yaşam alanlarınızın temel ihtiyaçlarından birini şık bir şekilde karşılayabileceksiniz.

Ronline İnternet mağazası sayfalarında bulabileceğiniz ahşap konsol ve dolap modelleri; modern bir tarzda dekore edilmiş odalara yönelik üretilmiş, dekoratif ahşap ile yaratıcı tasarımın bir araya geldiği ürünlerdir. Farklı zevklere hitap edecek geniş bir tarz yelpazesine yayılan ürünler arasında sıra dışı çekmece detayları ile Crossword dolap, sade ama dikkat çekici tasarımıyla 42M konsol ve rengârenk, iç açıcı görünümü ile Spring dolap öne çıkmaktadır.

Estetik anlayışınız ve ihtiyaçlarınız ne doğrultuda olursa olsun, eviniz ya da ofisiniz için en uygun dolap ve konsol modellerini hızlı ve güvenli alışveriş yapabileceğiniz, Türkiye’nin her yerine kargo, kredi kartına taksit ve indirim kuponları gibi imkânlardan faydalanabileceğiniz Ronline online shop sayfalarında bulabileceksiniz.

Ürün istek listesine eklendi
Ürün karşılaştırmak için eklendi.

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.