RON Tavla
RON Tavla
RON Tavla
RON Tavla
RON Tavla
RON Tavla
RON Tavla
RON Tavla
RON Tavla
RON Tavla
RON Tavla
RON Tavla
RON Tavla
RON Tavla
RON Tavla
RON Tavla
RON Tavla
RON Tavla

RON Tavla

Ürün Barkodu 8682109701976
AK034AH003AH213
₺560,00
Vergi dahil

Dekoratif Ahşap Tavla Takımı

Dayanıklı materyaller ile üretilen, Metin Nergiz imzası taşıyan keyifli hobi alanları ve meraklısına tüm detaylar düşünülerek tasarlanan RON ahşap tavla. Sağlam yapısı ve kullanışlı olmasının yanı sıra sevdiklerine orijinal bir hediye arayanlar içinde mükemmel bir tercih. Tavla tutkunları için özel olarak tasarlanmış  tavla takımı her ortamın dekorasyonuna estetik bir dokunuş katacak… Kapalı Ölçü: G:48x D:50xy: 7 cm, Açık Ölçü: G:25x D:50xy:7 cm ölçülerinde beğenilerinize sunulan RON Tavla, doğal ve uzun ömürlü akçaağaç masif kullanılarak üretilmiştir. Akçaağaç masif ahşap gövde. Akçaağaç, ceviz, kayın kaplama iç yüzey oyun alanı, ceviz ve akçaağaç masif ahşap pullar, ceviz masif ahşap sayı boncukları, boyalı siyah metal kilit aparatı ile üretilmiştir. Tavla içeriğinde 30 adet tavla pulları, iki takım çift tavla zarları, tavla çantası mevcuttur.

Ölçü
Açık Ölçü: G:42.2 x D:50 x Y: 7 cm Kapalı Ölçü: G:42.2 x D:25 x Y: 7 cm Ağırlık:2 - Ambalaj Ölçüsü: G:52 × D:28 × Y:10
Malzeme
Akçaağaç masif ahşap gövde. Akçaağaç, ceviz, kayın kaplama iç yüzey oyun alanı, ceviz ve akçaağaç masif ahşap pullar, ceviz masif ahşap sayı boncukları, boyalı siyah metal kilit aparatı ile üretilmiştir.
Tasarımcı
Metin Nergiz

Bu ürünü satın alanlar bunları da aldı:

Ürün istek listesine eklendi
Ürün karşılaştırmak için eklendi.

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.