Nerdie Lamp
Nerdie Lamp
Nerdie Lamp
Nerdie Lamp
Nerdie Lamp
Nerdie Lamp
Nerdie Lamp

Nerdie Lamp

Ürün Barkodu 8682109702201
AY007PL001CR001
₺399,00
Vergi dahil

Modern Masa Lambası

Dar alanları efektif bir şekilde kullanmak isteyenler için ideal olan Nerdie Lamp, ince uzun yapısıyla, masada fazla yer kaplamadan geniş bir alanı aydınlatma imkânı sunan işlevsel bir modeldir. Ev, ofis, kafe ve kütüphane gibi birçok farklı mekândaki masalarda tercih edilebilecek olan ürün; modern, zarif ve şık bir aydınlatma çözümü olarak ön plana çıkıyor. Tasarımı Metin Nergiz’e ait olan Nerdie Lamp masa lambası,masa üzerinde ihtiyaç duyulacak etkili aydınlatmayı sağlayan fonksiyonel bir ürün olduğu gibi,yaşam alanlarına modern ve estetik bir hava katacak bir dekoratif öğe olarak da düşünülebilir. 48x12x33 ölçülerinde gelen, üzerindeki kırmızı çizgi detayı ile dikkat çeken masa lambasının gövdesinde rakı beyazı pleksi, ayak kısmında ise beyaz Corian kullanılmıştır.

Ölçü
G:48x D:12 x Y: 33
Malzeme
Rakı Beyazı Pleksi gövde, 2*0,50 mm bakır iletkenli, polyester iplikli dekoratif örgülü Kırmızı aydınlatma kablosu, Beyaz Corian ayak
Tasarımcı
Metin Nergiz

Bu ürünü satın alanlar bunları da aldı:

Ürün istek listesine eklendi
Ürün karşılaştırmak için eklendi.

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.