Nerdie Lamp
Nerdie Lamp
Nerdie Lamp

Nerdie Lamp

Ürün Barkodu
AY007AH201CR001
₺690,00
Vergi dahil

Ahşap Modern Masa Lambası

Dar alanları efektif bir şekilde kullanmak isteyenler için ideal olan modern masa lambası Nerdie Lamp, ince uzun yapısıyla, masada fazla yer kaplamadan geniş bir alanı aydınlatma imkânı sunan işlevsel bir modeldir. Ev, ofis, kafe ve kütüphane gibi birçok farklı mekândaki masalarda tercih edilebilecek olan ürün; modern, zarif ve şık bir aydınlatma çözümü olarak ön plana çıkıyor. Tasarımı Metin Nergiz’e ait olan Nerdie Lamp masa lambası, masa üzerinde ihtiyaç duyulacak etkili aydınlatmayı sağlayan fonksiyonel bir ürün olduğu gibi, yaşam alanlarına modern ve estetik bir hava katacak bir dekoratif öğe olarak da düşünülebilir. 48x12x33 ölçülerinde gelen, led aydınlatma sunan ve üzerindeki kırmızı çizgi detayı ile dikkat çeken masa lambasının gövdesinde meşe, ceviz, tabu ahşap, ayak kısmında ise beyaz, siyah Corian kullanılmıştır.

Ölçü
G:48x D:12 x Y: 33 Ağırlık:2 - Ambalaj Ölçüsü: G:36 × D:51.5 × Y:14.5
Malzeme
Ceviz, Meşe, Tabu Kontra gövde, 2*0,50 mm bakır iletkenli, polyester iplikli dekoratif örgülü Kırmızı aydınlatma kablosu Beyaz ve Siyah Corian ayak
Tasarımcı
Metin Nergiz
8682109702225

Bu ürünü satın alanlar bunları da aldı:

Ürün istek listesine eklendi
Ürün karşılaştırmak için eklendi.

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.