Black Hole Lambader
Black Hole Lambader
Black Hole Lambader
Black Hole Lambader

Black Hole Lambader

Ürün Barkodu 8682109700733
AY005MT001AH003
₺3.312,00
Vergi dahil

Kayın ahşap ayaklı, Krom detaylı lambader

Kısmi aydınlatma ihtiyacına kullanışlı olduğu kadar da estetik bir çözüm sunan Black Hole ayaklı Lambader, modern çizgileri ile odalarınızın görünümüne özgün bir hava katacak. Metin Nergiz imzasını taşıyan Black Hole Lambader, kaliteli ve dayanıklı kayın ahşap tripod ayakları ve metal başlığı ile ön plana çıkıyor. Ürünün krom kaplama metal gövdesi de bu iki ucu zarif bir şekilde birleştiriyor. 40×25×170 ölçülerinde gelen, duy tipi E27 olan Black Hole Lambader, bir yandan etkili bir kısmı aydınlatma aracı görevi görürken, diğer yandan da odalarınızın görünümüne estetik bir dokunuş ile katkı sağlayacak. Uzun süreli kullanıma müsait sağlam bir ürün olan Black Hole Lambader, hafif ve kolay taşınabilir oluşuyla da her yerde kullanım kolaylığı sunuyor.

Ölçü
G:40× D:25× Y:170 Ağırlık:6 - Ambalaj Ölçüsü: G:37 × D:39 × Y:150
Malzeme
Taşıyıcı dikme krom kaplamalı metal kullanılmıştır.Ayaklar, kayın malzemeden tornada işlenerek üretilmiştir.Şapka, PVC üzeri siyah kumaş üzeri Krom kaplamalı metalden üretilmiştir.Duy Tipi: E27
Tasarımcı
Metin Nergiz

Bu ürünü satın alanlar bunları da aldı:

Ürün istek listesine eklendi
Ürün karşılaştırmak için eklendi.

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.