Günün büyük bir bölümünü geçirdiğiniz çalışma ortamınızın tasarımı, motivasyonunuz açısından büyük önem taşır. Zira işlerin verdiği stres ve yorgunluk, ofisin sıkıcı dekorasyonuyla da birleşerek motivasyonunuzu kaybetmenize ve kendinizi kötü hissetmenize neden olabilir. Bu durumun oluşmaması için, ofis dekorasyonunuzda hem sizi ferahlatıp enerjinizi arttıracak,hem de şıklığıyla çalışma ortamınızı ziyaret edenlerin beğenisini kazanacak mobilyaları tercih edebilir ve herkesin özendiği bir ortam yaratabilirsiniz. Gelin, ofis dekorasyonunuzun şıklığına şıklık katacak mobilya çeşitlerine ve sizin için önerdiğimiz,Ron ekibinin imzasını taşıyan seçkin örneklere birlikte göz atalım…

 

Ahşap Ofis Mobilyaları

 

Doğadan gelen güzelliği ve huzuru çalışma ortamına taşımak, iş motivasyonuna da olumlu yönde etki eder. Doğal yüzeyler de, dingin bir ortam yaratmak için tercih edebileceğiniz parçalar arasında yer alır. Pastel tonlarındaki doğal ahşap mobilyalar, ofislerde oldukça şık bir görüntü oluştururken çalışanların üzerinde de olumlu etkiler yaratır. İş hayatındaki stresin ve gerginliğin etkilerini atmaya bir nebze destek olan doğal ahşap malzemelerden üretilen kitaplık, sehpa, masa gibi ofis mobilyaları, özenle döşenmiş, sıcak, samimi bir ofis izlenimi oluşturur.

Cam Ofis Mobilyaları

 

Cam mobilyalar ile dekore edilen ortamların her zaman özel bir şıklığı vardır…Hem ortamı olduğundan daha geniş gösteren, hem de lüks ve elit bir görünüm yaratan cam masa, sehpa gibi mobilyalar; sadece çalışanların değil, ziyarete gelen müşterilerin ve misafirlerin de gözlerini alacak bir şıklık sağlar.

 

Lake Ofis Mobilyaları

 

Özellikle de dar alanlı bir ofisi dekore edecekseniz, mobilya seçimi yaparken oldukça dikkatli olmalısınız. Yanlış seçim yapmak, ofisi olduğundan daha dar gösterebilir ve bu durum, çalışanlar için boğucu bir çalışma ortamı oluşmasına neden olabilir. Sade, temiz ve şık görünen ofis mobilyalarına ihtiyacınız varsa; tercihiniz beyaz lake mobilyalardan yana olsun. Beyaz lake hem parlaklığı hem de renginin verdiği sadeliğiyle şık çalışma ortamlarıiçin oldukça iyi bir seçim olacaktır…

 

Deri Ofis Mobilyaları

 

Gösterişli bir ofis dekorasyonunun olmazsa olmaz eşyalarından biri deri mobilyalardır. Şaşaalı bir yönetici odası dizayn etmek için deri çalışma koltuğuna, bekleme veya toplantı salonundaki kişilerin konforunu sağlamak için ise deri kanepe ve tekli koltuklara birçok ofiste mutlaka ihtiyaç duyulur. Kimi zaman müşterileri ve misafirleri ağırlamak, kimi zaman da günün tüm yorgunluğunu atmak için tercih edebileceğiniz deri koltuk çeşitlerinden ister klasik bir Chesterfield modelini, isterseniz de modern çizgilere sahip olan modelleri tercih edin. Tarzınız ne olursa olsun, deriyle çalışma ortamınızda ilgi çekici ve konforlu bir hava yaratacaksınız!

Yorumlar (0)

Ürün istek listesine eklendi
Ürün karşılaştırmak için eklendi.

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.