studio-oooms.jpg

Studio Oooms

Studio Oooms Guido Ooms ve Karin Van Lieshout tarafından işletilmektedir. Guido Ooms 2000 yılında Eindoven Tasarım akademisinden mezun oldu. Farklı şirketlerde serbet tasarımcı olarak çalıştıktan sonra kendi stüdyosunu kurdu. Stüdyosunun yanın sıra Utrecht’deki Sanat Okulunda tasarım dersleri vermeye devam etmektedir. Karin Van Lieshout 2001 yılında Eindoven Tasarım Akademisinden mezun oldu. Bir öğretim diplomasına sahip olan ve profesyonel sanat dersleri veren Karin Van Lieshout, çeşitli dizayn çalışmaları yaptıktan sonra Guido ile güçlerini birleştirdi.
Bir takım olarak,  zeka ve mizahlarıyla birbirlerinin yaratıcılığını körüklediler. İki tasarımcı da kendi  niteliklerine  sahip olup ve  OOOMS’u birer parçası olarak katkıda bulunmaktadırlar.Guido’nun neşeli ve coşkulu kişiliği, hemen hemen her şeye doğru yaklaşımı  Studio Oooms’a güvenilir yeni fikirleri getirmiş, Karin’in gerçekci tutumu ise  bu yeni fikirlerin hayata geçmesini sağlamıştır.

Studio OOOMS is run by Guido Ooms and Karin van Lieshout. Guido Ooms (’74) graduated from the Design Academy Eindhoven in 2000. After working as a freelance designer at different companies he started his own studio. Next to running the studio he also teaches design at the School of Arts in Utrecht. Karin van Lieshout (’74) graduated from the Design Academy Eindhoven in 2001. She has a degree in teaching (BIK, professional artist in class) and worked in various designcollectives before she joined forces with Guido.
As a team, they fuel one another’s creativity with wit and humour. Both designers have their own qualities, each contributing to a part of studio OOOMS. Guido’s enthousiasm and playful approach towards almost everything makes sure that the studio has enough new ideas coming in. Karin’s down-to-earth attitude makes sure that the good ideas become reality.

Ürün istek listesine eklendi
Ürün karşılaştırmak için eklendi.

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.