milad-hajiamiri.jpg

Milad Hajiamiri

Milad Hajiamiri Endüstriyel Tasarımcı ve Tasarım Araştırmacısıdır. Onun araştırma konusu tasarım sürecinde kitle katılımı ve web tabanlı kolektif tasarım platformları üzerinde duruluyor. 2010 yılında, Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümünden mezun oldu ve 2014 yılında aynı üniversite ve bölümden yüksek lisans derecesini aldı. Akademik çalışmaları ile birlikte, ürün tasarımı, iç mimari tasarım, mobilya tasarımı, oyuncak tasarımı ve grafik tasarım alanlarında , tasarımcı olarak çalışmaktadır. 2 yıl Nergiz Dekorasyon şirketinde Capitall Hill Residence projesinin iç dekorasyonda imalatı için Zaha Hadid Architects ile çalıştı ve aynı zamanda bu süreç içinde RON tasarım ekibinin bir üyesi olarak yaratıcı mobilya ve günlük ürünler tasarladı. Şu anda Karabük Üniversitesi Endüstri Ürünleri Tasarımı bölumünde öğretim görevlisi olarak görev yapmaktadır.

Milad Hajiamiri is an industrial designer and design researcher. His research focuses on crowd participation in design process and web-based collective design platform. He graduated from Middle East Technical University (METU), department of industrial design in 2010, and in 2014 he obtained his Master’s degree from the same university and department. In conjunction with his academic study, he has been working as freelancer and in-house designer in the fields of product design, interior design, furniture design, toy design and graphic design. He worked with Zaha Hadid Architects for fabrication of interior furniture of Capitall Hill residence project in Nergiz Dekoration Company for two years. During this period he also designed creative furniture and everyday products as a member of RON (Republic of Narcist) design team. Currently he is an instructor at Karabük University Department of Industrial Design.

Ürün istek listesine eklendi
Ürün karşılaştırmak için eklendi.

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.